CE Markering noodzakelijk voor verzuimsoftware?

8 oktober 2020 I Klaas van der Galiën, directeur Track Software

Klaas van der Galiën geeft antwoord

Vanaf 26 mei 2020 is de nieuwe Europese Verordening MDR in werking getreden. Het doel van de nieuwe regels is het vergroten en waarborgen van de patiëntveiligheid. Software kan een medisch hulpmiddel zijn, en zou dan onder omstandigheden door de nieuwe verordening van een veiligheids- ‘CE-markering’ voorzien moeten zijn. Maar dat geldt alleen voor software die bedoeld is te ondersteunen bij het nemen van beslissingen voor diagnostische of therapeutische doeleinden. En dat is niet het geval bij Track Verzuim en Track Medic. Onze software helpt casemanagers en bedrijfsartsen bij de tijdige begeleiding van arbeidsverzuim door het bieden van functies voor de registratie en het delen van informatie.

Heeft u ook een vraag aan Klaas? Stuur ons een berichtje!

Lees meer nieuws

Vaccinaties vastleggen in Track

Vaccinaties vastleggen in Track

Nieuwe functionaliteit: het vastleggen van vaccinatiesgegevens in Track. AVG-proof de infectirisico’s in kaart brengen, zodat adequaat opgetreden kan worden.

Lees meer
Import documentkoppeling beschikbaar voor AFAS

Import documentkoppeling beschikbaar voor AFAS

We hebben onze integratie met AFAS verder uitgebreid. Het is nu óók mogelijk om documenten – PDF-bestanden (bijvoorbeeld een vraagstelling), Word-documenten en afbeeldingen – vanuit AFAS in Track te importeren. 

Lees meer
Nieuwe BA – planner

Nieuwe BA – planner

Maakt u gebruik van de BA – planner om consulten in te plannen? Deze krijgt een update. In dit nieuwsbericht lees je de veranderingen die zijn doorgevoerd.

Lees meer
Nieuwsberichten liever direct in je inbox? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief, dan houden wij je op de hoogte van ontwikkelingen en nieuwe functies in Track. Je ontvangt een keer per kwartwaal een update.

Track Nieuwsbrief

6 + 11 =