Nieuw: Track Academy
10 mei 2020 I Klaas van der Galiën, directeur Track Software
Track Academy
Track maakt al langere tijd instructie video’s. Al onze instructie video’s zijn nu overzichtelijk weergegeven in de Track Academy. Zo hoef je niet te zoeken naar video’s die voor jou relevant zijn. Ben je casemanager, bedrijfsarts, boekhouder, beheerder óf wilt u algemene instructies bekijken? Per product vind je instructies die voor jou behulpzaam zijn.
Wil je alles halen uit Track?! Bekijk onze video’s op Track Academy.
Lees meer nieuws
Vaccinaties vastleggen in Track
Nieuwe functionaliteit: het vastleggen van vaccinatiesgegevens in Track. AVG-proof de infectirisico’s in kaart brengen, zodat adequaat opgetreden kan worden.
Import documentkoppeling beschikbaar voor AFAS
We hebben onze integratie met AFAS verder uitgebreid. Het is nu óók mogelijk om documenten – PDF-bestanden (bijvoorbeeld een vraagstelling), Word-documenten en afbeeldingen – vanuit AFAS in Track te importeren.
Nieuwe BA – planner
Maakt u gebruik van de BA – planner om consulten in te plannen? Deze krijgt een update. In dit nieuwsbericht lees je de veranderingen die zijn doorgevoerd.
Nieuwsberichten liever direct in je inbox? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief, dan houden wij je op de hoogte van ontwikkelingen en nieuwe functies in Track.
Je ontvangt per kwartaal een update.